آموزش هیر اکستنشن

 

آموزش هیر اکستنشن

آموزش هیر اکستنشن مو را با خدمات آموزشی پارمیدانو تجربه کنید. آموزش در 10 لاین متنوع و معرفی لوازم ومواد درجه یک در کمترین زمان با کمترین هزینه  


اکستنشن مو

افزایش طول و حجم مو را اصطلاحا" اکستنشن مو می گویند .

اکستنشن به چه معناست ؟
اکستنشن بدین معنا می‌باشد که شما موهای اضاقی را که هم رنگ موهای خودتان باشد به موهای شما اضافه می‌کنند .حال اکستنشن‌هایی وحود دارد که دائمی می‌باشند ، بدین معنا که موهای اضافی را به ریشه ی موی شما می‌زنند و باعث می‌شود که موهای شما نسبت به سابق پرتر نشان داده شود .اما اکستنشن دیگری نیز وجود دارد که موقت می‌باشد ، بدین معنا که برای مثال شما می‌خواهید به یک جشن عروسی بروید ، و از کمی موهایتان ناراحت هستید به همین دلیل موهایی را که هم رنگ موهای شما باشند را به موهایتان اضافه می‌کنید تا در آن شب خاص موهایتان پرتر به نظر برسند . و بعد از آن شب شما می‌توانید این موهایی را که اضافه کرده اید را بردارید .
همیشه اکستنشن مو را شنیده بودید اما اکنون اکستنشن مژگان نیز وجود دارد .
اما اکستنشن مژه به چه صورتی می‌باشد ؟؟
اکستنشن مژگان باعث خارق العاده شدن شما می‌شود . اکستنشن را با تارهایی از ترکیبات مصنوعی از جنس مو می‌سازند و در میان مژگان قرار می‌دهند . به هر یک از چشم‌های شما می‌توان مژگان مصنوعی چسباند اما به جای این که از مژگان مصنوعی استفاده کنید می‌توانید از مژگان اکستنشنی استفاده کنید زیرا مژه‌های مصنوعی که استفاده می‌شود با یک نگاه ساده کاملا قابل تشخیص می‌باشد اما هنگامی که شما اکستنشن مژه انجام می‌دهید ، به سادگی مشخص نمی شود و با مژگان خودتان تفاوت زیادی ندارد .نتیجه ای که شما با اکستنشن مشاهده می‌کنید به مراتب خیلی بالاتر و بهتر از مژه مصنوعی می‌باشد و همین طور مدت دوام اکستنشن پایدار تر است و مدت طولانی تر بر مژه گان شما بدون تغییر باقی می‌ماند .اما نکته ای که در این جا وجود دارد بدین ترتیب می‌باشد ، شما اگر از اکستنشن مژه استفاده می‌کنید این استفاده نباید خیلی زیاد باشد زیرا اگر مدت زیاد و هم جنین چندین بار در ماه از این کار استفاده کنید باعث می‌شود که مژه گان شما به مرور ریزش پیدا کنند و شروع به ریزش نمایند ، و یا این که مژه گانتان حالت اولیه حود را نداشته باشند .این نکته برای افرادی است که در اکستنشن مژه زیاده روی می‌کنند بدین معنا که سه یا چهار با در ماه این کار را انجام دهند اما افرادی که تنها ماهی یک بار این کار را انجام می‌دهند ، خطری آنها را تایید نمی کند. توصیه می‌شود اکستنشن را برای مهمانی‌های مهمی که دعوت می‌شوید انجام دهید نه این که هر روز تنها به این دلیل که با این کار زیباییتان دو جندان می‌شود علاقه داشته باشید انجام بدهید .شما حتی اگر تمایل داشته باشید می‌توانید از اکستنشن‌هایی به غیر از رنگ مشکی و از اکستنشن‌های براق و رنگی نیز استفاده کنید .اکستنشن می‌تواند تنها در یک نقطه از مژگان شما باشد بدین معنا که شما می‌توانید قسمت انتهای یا فقط قسمت وسط مژگانتان را اکستنشن کنید که پر تر به نطر برسند . معمولا گفته می‌شود اگر بخواهید تنها بر روی یک قسمت از مژه گانتان اکستنشن انجام دهید بهتر است آن قسمت ، قسمت انتهایی مژگانتان باشد زیرا اگر قسمت انتهایی مژگان پرتر باشد بیشتر به نظر می‌رسد و چشمان شما را جذاب تر خواهد کرد .همین طور برای ریمل زدن نیز این راه کار توصیه می‌شود ،یعنی این که بورس ریمل را به قسمت انتهایی مژگانتان بکشید . اکستنشن مژه به مراتب خیلی بهتر از مژه مصنوعی می‌باشد و خطر ریزش کمتری مژه گان شما را تهدید می‌کند .زیرا شما هنگامی که از مژه مصنوعی استفاده می‌کنید احساس سنگینی را بر روی چشمانتان احساس می‌کنید اما اکستنشن این حالت سنگینی را ندارد . البته آرایشگاهی که برای اکستنشن مراجعه می‌فرماید بسیار مهم است باید دقت باشید که این محل کاملا پاکیزه باشد و شخصی که می‌خواهد این کار را بر روی مژه گان شما انجام دهد فردی ماهر باشد .توصیه می‌شود در ابتدا کمی از اکستنشن‌های را بر روی مژگان خود انجام دهید ، این توصیه به این دلیل گفته شد ،چون بسیاری از حانم‌ها به اکستنشن حساسیت نشان می‌دهند و مژگان شان دارای حساسیت می‌باشند . به همین دلیل توصیه می‌شود بر روی قسمت کمی از مژگانتان اکستنشن انجام دهید و به مدت یک یا دو ساعت صبر کنید اگر آلرژی یا حساسیتی را احساس نکردید آن گاه به کارتان ادامه دهید و در غیر این صورت شما دیگر نمی توانید از اکستنشن مژه استفاده کنید .
مدل های مختلف اکستنشن

تا به حال به خودتان گفته اید ای کاش بدون آنکه نیاز باشد ماهها صبر کنم تا موهایم بلند شوند می توانستم یک تحول کلی در مدل موهایم ایجاد کنم؟ افراد معروف و تنوع طلب همین احساس را دارند. درست به همین دلیل است که به آرایشگر خود اطمینان می کنند و هر چند وقت یکبار ظاهر خود را کاملا" تغییر می دهند. این آرایشگرها چگونه این کار را می کنند؟ خیلی ساده است .....با اکستنشن و موی مدل !

چرا فکر می کنید شما نمی توانید این کار را انجام بدهید؟ اکستنشن امکان تحولی سریع و اساسی را فراهم میکند. کن پیوز می گوید : هر آن که تصمیم بگیرید می توانید موهایی بلند، ضخیم و خوش حالت را به لابه لای موهای طبیعی خودتان اضافه کنید .

پیوز می گوید: " سالهاست که برای ستارگانی مثل جسیکا سیمپسون و اوا لنگوریا از اکستنشن استفاده می کنم. آنها همیشه برای مراسم رسمی و عکسهای تکی این آرایش مو را انتخاب می کنند". او با استفاده از طرحهای ابتکاری از انواع تزیینات نیز استفاده می کند و با ساخت موهایی که با کلیپس و سنجاق به موهای طبیعی وحتی مصنوعی وصل می شوند هنر خود را به نمایش می گذارد. او موهایی برای اکستنشن ساخته که بعضی از موهای طبیعی و بعضی دیگر از موهای مصنوعی درست شده اند. این موها به راحتی قابل استفاده هستند، قیمت مناسبی دارند ( اکستنشن با موهای طبیعی از 225 دلار به بالا و با موهای مصنوعی از 20 دلار به بالا) و رنگهای متنوع آنها با هر مویی قابل هماهنگ کردن است .
در این جا کن پیوز دو مدل بسار زیبا را به نمایش گذاشته است. مطمئن باشید هر دو مدل موهای شما را از سادگی خارج کرده و....... از شما چهره ای متفاوت و خارق العاده می سازد .

آموزش اکستنشن با تصویر !!

 

اکستنشن موهای لخت و بلند :مرحله ی اول- افزایش طول مو

.
مرحله ی دوم – ساخت بدنه ی موها


سپس قسمت کوچکی از موهای زیر بخش دم اسبی شده را برداشت و یک پود 1.2-1 اینچی را دقیقا" زیر آن وصل کرد بخش کوچکی از مو را به پشت آورده و روی قسمت اکستنشن شده قرار داد. سپس یک پود 1.2-1 اینچی دیگر را روی آن وصل کرد. با این کار مو ضخیم تر و حجیم تر نشان داده می شود .مرحله ی سوم _ گره های طبیعی


پیوز می گوید: "وصل کردن و درهم تنیدن موهای طبیعی با موهای اضافه شده از اهمیت زیادی برخوردار است" و در حالی که این جمله را می گوید قسمتهایی از موی مدل را با موهای در دست گرفته و با سایر قسمتها در هم می تند و از روی هم رد می کند. برای این کار می توان از ابزار خاص( گرم کننده) نیز استفاده کرد ولی بخاطر داشته باشید این ابزار برای موهای طبیعی انسان قابل استفاده است نه موهای مصنوعی .مرحله چهارم _ موهای بلند و زیبا


بالاخره پیوز موی مدل مجعد به قیمت 24 دلار ( و موی مدل مجعد 20 اینچی به قیمت 19.99 دلار ) ارائه داد که به انتهای موی دم اسبی و بین کش مو و موی جمع شده وصل می شود. او با انگشتانش مو ها را در هم آمیخت سپس برای تثبیت موها بر سر جایشان از اسپری مو استفاده کرد .
نتیجه ی کاربه این ترتیب موها ی اضافه شده ی بلند و ضخیم، موی جمع شده را حجیم تر و زیبا تر می سازد .
برای تهیه مواد و ابزار هیر اکستنشن با  شماره 09338811845 تماس حاصل نمایید. 


تمامی حقوق محفوظ و مربوط به پارمیدانو می باشد.
طراحی سایت وبهینه سازی سایت :پیام آوران پارسیان

***