آموزش اپیلاسیون

اپیلاسیون بهترین روش برای از بردن موهای زائد بدن است اگر می خواهید که همیشه از اندامی لطیف و تمیز برخوردار باشید و سلامت پوست هم برای شما اهمیت خاصی دارد پس باید نکاتی را در این مورد رعایت کنید.

مهمترین مسئله سلامت پوست شماست که حائز اهمیت است و اینکه اگر پوست حساسی دارید که بعد از اپیلاسیون برای شما دردسر ایجاد میکند پس باید مناسب با پوستتان از پکیج های به خصوص و روشهای مختلف استفاده کنید که در ادامه تا حدودی به آشنایی با این موضوعات می پردازیم.

به طور کلی موم های موجود در بازار برای انجام اپیلاسیون به سه دسته تقسیم می شوند :

1- موم های معمولی

2 - موم های دائمی

3- موم های صورت

موم معمولی

موم های معمولی که به دو صورت سرد وگرم در بازار موجود است به روش های معمول به کار برده می شوند. مواد اصلی تشکیل دهنده این موم ها شکر و آب هستند که با جوشاندن این ترکیب موم اصلی حاصل می شود که به صورت معمول نوع گرم آن برای اکثر خانم ها استفاده می شود.

 موم دائم

موم های دائم به شکل های مختلفی در بازار و مغازه های آرایشی موجود است که در سالن های اپیلاسیون از آن ها استفاده  می شود  اما مصرف موم های دائم به خاطر چسبندگی بسیار بالا و لایه برداری پوست بسیار حساس است که باید بعد از مصرف این موم ها از لوسیون ها و یا روغن هایی با چربی بالا استفاده کرد.

Face wax

صورت یکی از حساس ترین قسمت های است که خانم ها به آن خیلی اهمیت می دهند و زیبایی چهره شان برای آنها مهم است و ما برای اینکه این زیبایی را چند برابر کنیم وکس صورت را به خانم ها توصیه می کنیم برای شفافیت (سست شدن ریشه ها) کم شدن موها و جلوگیری ازجوش های زیر پوستی و درد کمتر وخطوطی که بند در صورت به وجود می آورد وکس صورت را توصیه می کنیم .پس زیبایی و سلامت پوست خود را با متدها و تجربیات روز دنیا تضمین کنید و بهترین ها را اما بخواهید


آموزش تخصصی اپیلاسیون هم اکنون در آموزشگاه پارمیدانو آماده خدمات به شما می باشد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های آموزشگاه تماس حاصل نمایید.

و همچنین میتوانید  به وبلاگ http://epilationacademy.persianblog.ir مراجعه نمایید


مشاوره رایگان

09385595892

02144264582برای تهیه مواد و ابزار اپیلاسیون با  شماره 09338811845 تماس حاصل نمایید. 


.
تمامی حقوق محفوظ و مربوط به پارمیدانو می باشد.
طراحی سایت وبهینه سازی سایت :پیام آوران پارسیان

***